2009'dan 
bugüne

Baltech HakkındaDinamik, rekabetçi ve kararlı

İnşaat, emlak, enerji, tarım ve hayvancılık sektörlerinde 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren şirketler grubu Baltech, her zaman değer yaratmanın peşinde. Son derece rekabetçi bir portföyle, varlık gösterdiği her alanda güvenilir olduğunu başarılarıyla kanıtlamış, yaratıcılığını ve sürdürülebilirlik anlayışını insanlık ve doğa için önceliklendirerek göstermiştir.

Sahiplendiği bu anlayış biçimiyle hem Türkiye’de hem de dünyada Baltech’i ön plana çıkaran en önemli özelliklerinden biri de güncel teknolojiyi doğru şekilde kullanarak, iş fonksiyonunda iyileştirmeleri her zaman takip ederek, önemli yatırımlara imza atmış olmasıdır. Yaratmış olduğu ve her daim gücünü koruyan özelliği, kolektif harekete inanmasıdır. Baltech Group, çalışanları, müşterileri ve tüm iş ortaklarıyla bir ve biz olmayı hedefler.

Misyon

Dinamizmin kararlılıkla buluştuğu, başarının Türkiye ve Azerbaycan’da farklı iş alanlarında kucaklaşan bir yolculuk olduğu Baltech’e hoş geldiniz. Yenilik ve dayanıklılığın güç merkezi olan Baltech Grubu, tasarım, inşaat, turizm, emlak, tarım, hayvancılık, enerji ve hatta şans oyunlarında öne çıkıyor. Dinamik yapımız bizi ileriye taşıyarak her alanda yeni standartlar belirliyor. Başarımızın temelinde hissedarlarımıza, çevreye ve doğaya karşı duyduğumuz sorumluluk yatıyor.

Baltech Grubu istihdam ortamına, pazar dinamiklerine ve iş bölgelerimizin genel ekonomisine değer katmaya kararlıdır. Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyor, onları başarı hikayemizin ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz. Başarı ve güvenilirlik için sağlam bir temel oluşturma becerilerine göre özenle seçilen iş gücümüz, özenli bir yaklaşımla korunmaktadır.

Bilim ve teknoloji, projelerimizin arkasındaki itici güçtür, ancak doğal dengeyi korumanın öneminin de çok farkındayız. Baltech Grubu, temel değerlerimiz olan çevreye saygıyla uyum içinde ve doğal kaynakların gücünden yararlanarak, doğadan güç alan olanakları benimsiyor.

Uzmanlık ve deneyim bizi tanımlar. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren uzman grup şirketlerimiz sayesinde Baltech Group bilgi ve becerinin simgesi haline gelmiştir.

 Etik değerleri ticari sorumlulukların üzerinde tuttuğumuz için, girişimlerimizin her biri dürüstlüğü, şeffaflığı ve güvenilirliği bünyesinde barındırır. Tüm grup şirketlerinde aynı etik ilkelere bağlı kalmanın, çalışmalarımızda dürüstlüğü ve güveni geliştirmenin anahtarı olduğuna olan inancımız tamdır.

Vizyonumuz iddialıdır; sektöre liderlik etmek, standartları belirlemek, araştırmayı, geliştirmeyi ve yeniliği teşvik etmek ve küresel ölçekte saygın markalara katılmak. Bunu başarmak için yeterli teknoloji ve bilgi edinmeye, iş birliğini teşvik etmeye ve değer üretenleri desteklemeye kendimizi adadık.

Misyonumuz belli; ülkemizdeki çeşitli sektörlere, modern şartlarda, kaliteli, müşteri odaklı hizmet sunmak. Faaliyetlerimizin her alanında mükemmelliğe olan bağlılığımızı yansıtan saygın ve güvenilir bir marka olmayı hedefliyoruz.

Yenilik, sorumluluk ve başarı yolculuğundayız. Baltech Group olarak sadece beklentileri karşılamakla kalmıyoruz; liderliğin sınır tanımadığı bir geleceğe zemin hazırlayarak onları aşıyoruz.

Baltech HakkındaGüvenli, istikrarlı
ve
inovatif

Güven ve istikrarla mükemmel yeniliklere imza atıyoruz.

Baltech Group ailesindeki şirketlerin faaliyet gösterdiği farklı sektörler, bizi birçok alanda uzmanlaşmıştır. Grubun tecrübe ve birikimi, tüm şirketlerin gücü ve deneyimine dönüşmüştür.

Enerji
65%
İnşaat
93%
Hayvancılık
76%
Gıda
86%

TarihŞirket Tarihi