CFO

Bülent Ün

Bülent Ün, eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde lisans eğitimi alarak başladı ve bu eğitimini 1999'da tamamladı. Mesleki kariyerine 1987 yılında Gemiciler Boya Kimyevi Maddeler şirketinde muhasebe elemanı olarak adım attı ve iş dünyasındaki deneyimini artırarak ilerledi. 

1990 yılında İstanbul Köseoğlu Turizm ve Sağlık Hizmetleri şirketinde Muhasebe Müdürü olarak görev aldı ve ardından Tura Soğutma şirketinde Muhasebe ve Finans Müdürü olarak çalıştı. 1995 yılında Akçelik Group'ta Mali İşler Müdürü olarak görev almaya başlayan Ün, bu görevini 1998 yılına kadar sürdürdü. Daha sonra Velka Group'ta Mali İşler Müdürü olarak çalıştı ve 2010 yılında Baltech Group'a CFO olarak katıldı. Halen Baltech Group'ta CFO olarak görevine devam etmektedir.  

Bülent Ün, uzun yıllara dayanan meslek hayatı boyunca Maliye Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Ticaret Odası, İSO, İSMMMO ve çeşitli özel kuruluşların düzenlediği mesleki seminerler ve kurslarla bilgi ve tecrübesini güncellemiştir. İş ilişkilerinde güven duygusu oluşturma yeteneği ve mevzuatla pratik çözümler üretme kabiliyeti ile şirketin bir sonraki başarılarında gereken desteği sağlamak üzere Baltech’deki çalışmalarına devam etmektedir.

Bülent Ün