Genel Müdür

Emin Durukan

Eğitimini Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde İşletme Yönetimi alanında tamamlayan Emin Durukan, kurucu ortaklarından olduğu Baltech Grup’da  2009'dan bu yana Genel Müdür olarak görev yapmaktadır. 

Daha önce Velka Tekstil’de Pazarlama ve Müşteri Temsilcisi olarak çalışan ve bu pozisyonda, müşterilerle sık ziyaretler aracılığıyla ilk teması başlatma, şirketin etkili sunumlarını yapma, yabancı müşterilerle yazışmalar yapma, müşterilerin gereksinimlerine uygun teklifler hazırlama ve satış anlaşmalarını kapatma gibi görevleri üstlenmiştir. Ardından, Betandwin'de Pazarlama ve İş Ortağı Koordinasyonu pozisyonunda görev almıştır. Bu süreçte, iş ortaklarıyla sürekli iletişim kurarak yeni kayıtların kazanılması için destek sağlama ve sisteme yeni iş ortakları getirmek için aktif arayış içinde olma gibi sorumlulukları üstlenmiştir. Ayrıca, Turkish Voice (NY) ve Keymedia Ass. gibi şirketlerde de çeşitli pazarlama ve yönetim pozisyonlarında deneyim kazanmış, bu süreçlerde çeşitli projeleri yönetmiş ve koordinasyon sağlamıştır. Finansal planlama ve yönetim, bilgi teknolojisi, iletişim, stratejik planlama ve süreç geliştirme alanlarındaki deneyimiyle Durukan, iş dünyasında güçlü bir pozisyon elde etmiştir.

Profesyonel iş hayatı ve hayır işlerinde geniş deneyime sahip bir Yönetim Kurulu Başkanı olarak, iş ilişkilerini geliştirme, ikna etme, toplulukları bir araya getirme, kolaylaştırma ve farklı kişiler arasında uzlaşı oluşturma konularındaki diplomatik yetenekleri, Baltech Group’un bulunduğu pozisyonu korumasını ve güçlendirmesini sağlayan en önemli etkenlerden biridir.

Emin Durukan